top of page
3245325346.png

İNTERNET REKLAMLARI

Facebook-150x150.png

Hedef kitlenize ulaşmanın dijital yolu.

Web Site reklamları, google reklamları, sosyal medya reklamları gibi hedef kitlenize ulaşabileceğiniz her platform için profesyonel reklam hizmeti. Profesyonel olarak hedef kitlenizi belirliyor, google destekli reklam kampanyaları hazırlıyoruz.

Instagram.png
Google Partner.jpg
Tik-Tok.png
office-workers-using-finance-graphs.jpg

PROFESYONEL REKLAM HİZMETLERİ

Dijital pazarlama profesyonel bir iştir. Ovi Medya olarak 10+ yıllık tecrübemiz ile internet reklamları konusunda profesyonel çözümler sunuyoruz. Sosyal medya hesaplarınızdan, arama motorlarına kadar her platformda profesyonel reklam hizmeti veriyoruz. Bütün bu platformlardaki kitlelerinizi hedef kitlenize ekliyor ve bu reklamların uygun kişilere erişmesini sağlıyoruz.

Google partnerliğimiz sayesinde kampanyanızı yönetirken reklam kalitenizi de önemli ölçüde arttırıyoruz.

confettiBG.png

DİJİTAL PAZARLAMADA
10+ YILLIK TECRÜBE!

Sosyal Medya Reklamları

İnstagram, facebook, youtube, linkedin gibi sosyal medya platformlarında yapılan reklamlardır. Bu platformlarda reklam vermek gönderiyi öne çıkar demekten çok daha karmaşık ve profesyonellik isteyen bir iştir. Hedef kitle belirleme, dönüşüm reklamı oluşturmak, uygun bütçe belirlemek gibi süreçler içerir.

Dönüşüm Reklamları

Dönüşüm reklamları kampanyanız aracılığı ile etkileşime giren potansiyel müşterileri izlemeye alarak onlara yönelik geliştirilen reklam stratejilerini içerir. Sosyal medya hesaplarınızı takip eden, web sitenizi ziyaret eden, daha önce bir şekilde iletişime geçmiş ya da herhangi bir şekilde etkileşime girmiş olan potansiyel müşterileri hedefler.

346t346436.png

Ne kadar reklam bütçesi ayırmalıyım?

Reklam bütçesi çok esnek olmakla birlikte; sektöre, rakiplere ve platforma göre çok değişmektedir. Danışmanlarımız firmanız ile ilgili gereken araştırmaları yaparak sizlere uygun olabilecek reklam bütçeleri hakkında bilgi vermektedir. Sosyal medya ve arama motoru reklamları için bizimle iletişime geçin.

Hangi platformlarda reklam yapmak gerekiyor?

Günümüzde Google gibi arama motorları ve instagram gibi sosyal medya platformları reklam vermek için en uygun alanlardır. Her biri başlı başına tecrübe ve profesyonellik ister. Bütün platformların senkronize çalışması önemli bir ayrıntıdır. Dijital Dünyada dijital reklamlar büyük önem arz etmektedir.

Reklam fiyatları ne kadar?

Her bütçeye reklam yapabilirsiniz. Bu sizin bütçenizin ne kadar esnek olduğuna bağlıdır. Ancak hangi bütçe ile kaç kişiye erişebileceğinize dair yapacağımız analizlere göre bir fiyat belirlemek daha uygundur. Sosyal medya ve arama motorlarında minimum reklam tutarları farklılık göstermektedir.

Instagram'da nasıl reklam verebilirim?

Instagram ve diğer sosyal medya platformlarında reklam vermek gönderiyi öne çıkar demekten çok daha karmaşıktır. Uygun hedef kitle belirlemek ve uygun kampanyalar düzenlemek tamamen profesyonel bir iştir. Sosyal medya hesaplarınızın web siteniz ile birlikte çalışması da bir o kadar önemlidir.

Reklamlar ile satışlarım artar mı?

Ürün ve hizmetleriniz için tanıtım ve satış yapmanın en önemli adımı internet reklamlarıdır. Yeterli bütçeli ve profesyonel hazırlanmış bir reklam kampanyası ürün satışlarınızı ve müşteri etkileşimlerinizi önemli derecede arttırır. Reklam bir ürünün hedef kitleye ulaşmasındaki en önemli araçtır.

Web site reklamları.

Web sitenizin arama motorlarında öne çıkması için uygun bir seo ve google desteği ile uygun reklam kampanyaları düzenliyoruz. Sosyal medya platformları ve web site ziyaretçilerinizi de hedef kitlenize katarak uygun kampanyalar yapıyoruz. Profesyonel reklam hizmeti ve danışmanlık almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

bottom of page