top of page
ldp_bg.jpg

ANTALYA PROMOSYON ÜRÜNLERİ

Sektörünüze, Firmanıza, İhtiyacınıza Özel Promosyon Alternatifleri Geliştiriyoruz.

Farklı ve ilgi çekici promosyon ürünleri sunabilmek için onlarca ithalatçı, imalatçı, sektörün önde gelen firma bayilik ve çözüm ortaklıklarımız ile aradığınızı ofisinize getiriyoruz. Firmanızın promosyon ürün ihtiyaçlarında sektörünüze ve talebinize özel çalışmalar yapıyoruz. Bizimle iletişime geçin yeter.

Türkiye'nin her yerine Hızlı Kargo!

Uygun Fiyat

fiyat.png

Tasarım

tasarim.png

Baskı

baskı.png

Kargo

kargo.png

  ÇOK SATAN BAZI PROMOSYON ÜRÜNLERİMİZ

Kutulu Set.jpeg
Promosyonn Set.jpeg
Promosyon Hesap Makinesi.jpeg
promosyon şarj v masa saati.jpeg
Metal Kalem -1.jpg
Ajanda Antalya
Etiket baskı, sticker baskı, Beşiktaş

Kurumsal Kimliğinize Özel Yaratıcı Promosyon Ürünleri İçin Bize Ulaşın

Standart Promosyon Sezon Ürünleri Kataloğunu aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

Ya da
background-landing.jpg

KURUMSAL PROMOSYON ÜRÜNLERİNİZ İÇİN EN İYİ ÇEŞİTLER FARKLI ALTERNATİFLER

Uygun fiyatlar ve geniş ürün seçenekleri ile firmanızın ihtiyaç duyabileceği hemen hemen her türlü ürünün baskısını yapmaktayız.

Fikirlerinizi objeye dönüştürün.

Çevrimiçi sipariş seçenekleriyle; kartvizitlerden, promosyon ürünlerine, cepli dosya, diplomat zarf, antetli kağıt gibi kurumsal baskılardan afişlere, broşürlere ve formlara kadar hemen hemen her şeyi basabilir ve tasarlayabiliriz. Antalya, İstanbul ve Konya'da bulunan atölyelerimiz ile son teknoloji ürünü cihazları kullanarak yüksek kaliteli baskılar yapmaktayız.

Untitled-1.png
rev_home1_13.png

Off-Set baskı nedir?

Off-Set baskı, Su ve mürekkebin birbirine karışmasını önleyen özel yapılmış düz kalıplar kullanılarak yapılan ve en yaygın kullanılan baskı tekniğidir. Tek seferde renkli baskı yapılabilmesi, çok sayıda ürünün tek seferde basılabilmesi ve bu sayede maliyetlerin de daha uygun olması gibi önemli avantajlar sağlamaktadır.

Başka bir ildeyim baskı siparişi verebilir miyim?

Başka bir ilde ya da ülkede olmanız hiç önemli değil. Online olarak aldığımız siparişleri baskı işleminin ardından kargo ile tarafınıza ulaştırmaktayız. Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile bu maliyeti mümkün olduğunca düşürmeye çalışıyoruz. Global Dünyada mesafelerin önemi oldukça düşüktür.

Baskı ücreti ne kadar?

Baskı fiyatları ürün çeşidine, baskı adedine, kullanılacak kağıdın türüne ve gramajına göre değişiklik göstermektedir. İstediğiniz ürün ile ilgili fiyat bilgisi almak için bizimle iletişime geçerek adet ve ürün bilgisini iletirseniz ekibimiz size fiyat verebilir ve sizin için en doğru malzeme seçimini sağlayabilir.

Dijital baskı nedir?

Ofset baskıdaki kalıplar gerekmeden yapılan baskı işlemidir. Daha düşük adetli ürünlerin baskısı için kullanılır. Örneğin; ofset baskıda minimum 1.000 adet baskı yapılabilecek bir üründen daha düşük adetlerde baskı yapılabilmesi için dijital baskı yapılır. Baskı süresi ofset baskıya göre daha kısa sürer.

Tasarımım yok baskı yapabilir miyim?

Tasarım hizmeti vermekteyiz. Bize ilettiğiniz bilgiler doğrultusunda firmanızın kurumsal kimliğine uygun, şık ve ilgi çekici tasarımlarımız ile müşterileriniz üzerinde olumlu etkiler bırakabilirsiniz. Ekibimiz sizin için uygun tasarımları hazırlayıp baskı öncesi onayınıza sunmaktadır.

Minimum kaç adet baskı yapılır?

Minimum baskı adedi ürünün türüne göre değişmektedir. Ofset baskı yapılacak ürünler yüksek adetli olmaktadır. Örneğin; kalın kağıda kabartma laklı kartvizitler en az 1.000 adet yapılabilirken, ince standart kartlarda dijital baskı ile 100 adet baskı yapılabilmektedir. Ürününüze göre detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

bottom of page