top of page

Web Site Tasarımı

Her iş ve sektöre uygun, arama motoru dostu, sosyal ağlara entegre, farklı dillerde, modern ara yüzlü, şık ve profesyonel web siteler tasarlıyoruz. Detaylar için bizimle iletişime geçin.

Web Site Tasarım.png

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya uzmanı ekibimiz profesyonel tasarımlarla kurumsal bir profil oluşturuyor,  piyasa analizleri ile uygun içerikler üreterek müşterilerinize ulaşmanızı sağlıyor.

Sosyal Medya.png

Video Prodüksiyon & Çekim

Müşterilerinize sunmak istediğiniz içerik ve hizmetler için video ve fotoğraf çekimi yapıyor ve sosyal medya hesaplarınızda paylaşmaya uygun şekilde sunuyoruz.

Video Edit.png

Baskı Merkezi

Kartvizit, broşür, katalog, branda, tabela, etiket, cepli dosya, restoran ürünleri, iç ve dış mekan reklamları ve bütün kurumsal ürünler için kaliteli baskı hizmeti sunuyoruz.

Baskı.png

Grafik Tasarım

Sosyal medya hesaplarınızda ve basılı ürünlerinizde kullanacağınız tasarımlar profesyonel grafik tasarımcılarımız tarafından hazırlanır. İyi bir tasarım müşteriler üzerinde olumlu etki bırakır.

Web Site Tasarım.png

Google SEO

Google aramalarında öne çıkmak ve reklam kalitenizi arttırarak reklam bütçenizden yüksek verim alabilmek iyi bir SEO ile mümkündür. Ovi Medya profesyonel SEO desteği sunmaktadır.

SEO.png

İnternet Reklamları

Google aramaları ve sosyal medya hesaplarından internet reklamı vermek profesyonel bir iştir. Google arama ve Instagram gönderilerinizi öne çıkarmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Reklam & Seo.png

Dijital Departman

Grafik Tasarım, Kutlama, Firma Mesajları, Sosyal Medya İçeriği, Web Hizmetleri ve tüm dijital ihtiyaçlarınız için ofisinizin bir departmanı olarak çalışıyoruz.

Dijital Departman.png
bottom of page