top of page
GRADIENT-BG.jpg
hero_image.png

Yüksek Etkileşim!

İnstagram Etkileşim.png

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Onbinlerce potansiyel müşteriye ulaşmanın en hızlı yolu!

Sosyal Medya Pazarlama Hizmetlerimiz, her bir müşterinin benzersiz ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirilmiş olup mükemmel sonuçlar veren kişiselleştirilmiş bir yaklaşım sağlar. Instagram sayfanızı daha ilgi çekici ve profesyonel bir hale getirmek için bizden teklif alın.

DİJİTAL DÜNYADA PROFESYONELLERİN DESTEĞİ İLE İŞLETMENİZİ BÜYÜTÜN

Icon-2.png

Profesyonel Ekip

İşinde uzman ekibimiz firmanızın kurumsal kimliğini yansıtacak olan uygun tasarımları ve şablonları oluşturmaktadır. Dikkat çekecek sosyal medya postları oluşturmak için gereken profesyonelliğe sahip ekibimizle yanınızdayız.

Icon-1.png

Yüksek Başarı Oranı

Ekibimiz işini yapmaya başladıktan sonra; başta Instagram olmak üzere sosyal medya hesaplarınızın çok daha kurumsal, profesyonel bir görünüme sahip olacağını fark edebilir, etkileşimlerin arttığını istatistiklerde görebilirsiniz.

Icon-3.png

Hedef Odaklı

Bulunduğunuz sektör için sosyal medya analizleri ve piyasa araştırmasını yaparak, sizin için en uygun tasarım ve reklam konseptini belirliyor böylece doğru bir hedef kitlesine ulaşmanızı sağlıyoruz.

Icon-4.png

Veri ve İstatistik

Sayfa ve reklam istatistikleri firmanızın mevcut ve olası hedef kitlesi hakkında çok şey anlatır. Sayfa ve reklam kampanyanızı uygun bir hedef kitleye ulaştırabilmek için bu verileri önemsiyoruz.

confettiBG.png

DİJİTAL PAZARLAMADA
10+ YILLIK TECRÜBE!

İşletmeniz için sosyal medyayı yönetirken zamandan
tasarruf edin.

Sosyal medya pazarlama ajansımızda, kendimizi işletmelerin dijital ortamda gelişmesine yardımcı olmaya adadık. Sosyal medyayla ilgili her şeye yönelik uzmanlığımız ve tutkumuzla, markaların hedef kitleleriyle bağlantı kurmasını ve somut sonuçlar elde etmesini sağlıyoruz.

Siz işlerinize odaklanırken biz sizin için gerekli piyasa araştırmalarını yapıyor işletmeniz için gerekli olan bütün stratejileri planlıyor ve uygulamaya koyuyoruz.

frame-797x1024.jpg
Facebook-150x150.png
person.png
Tik-Tok.png
Instagram.png
stats-7.png
card.png

Sosyal medya marketing nedir?

Sosyal medya pazarlaması, markanızı oluşturmak, satışları artırmak ve web sitesi trafiğini artırmak ve hedef kitlenizi büyütmek için instagram, facebook, linkedin gibi sosyal medya platformlarının kullanılmasıdır. Sosyal medya profillerinize ilgi çekici ve kurumsal paylaşımlar eklemek firmanız için mükemmel bir ilk izlenim oluşturur.

Hangi sosyal medya platformlarını kullanmalıyız?

Firmanızın hangi sektörde faaliyet gösterdiğine göre değişmekle birlikte en yaygın ve etkin olan sosyal medya platformları Instagram, Youtube, Facebook, LinkedIn ve TikToktur. Pinterest gibi platformlar da sektörünüze göre güzel bir portföy sunma imkanı sağlar. Her yeni platforma uyum sağlıyor ve ona uygun stratejiler geliştiriyoruz.

Instagram takipçilerimi nasıl arttırabilirim?

İnstagram ve diğer sosyal medya platformlarında takipçi sayısını arttırmak ancak doğru ve düzenli paylaşımlar yapmak ve sponsorlu reklamlar vermekle mümkündür. Bu zaman alan bir süreçtir.
Ovi Medya olarak sizin yerinize bu işlemleri yapıyor doğru bir strateji ile doğru bir müşteri kitlesi kazanmanızı sağlıyoruz.

Dijital pazarlamanın firmam için önemi nedir?

Sosyal medya hesaplarınız 7/24 açık ofislerinizdir.Sosyal medya pazarlaması, geleneksel pazarlamaya göre daha az bütçe ile doğru hedef kitleye ve daha çok fazla kişiye erişmeye olanak sağlamaktadır. Aynı zamanda müşteri ve firma arasında anlık ve daha az zahmetli bir iletişimi sunmaktadır.

Sosyal medya reklam hizmeti sunuyor muyuz?

Sosyal medya reklamlarını etkin olarak kullanıyor ve firmalara da tavsiye ediyoruz. Müşterilere ulaşmak ve etkileşimlerinizi arttırmanın en hızlı yolu sosyal medya platformlarında sponsorlu reklam vermektir. Instagram, Youtube, LinkedIn, TikTok, X (Twitter) ve Facebook sponsorlu reklamlar için bizimle ilteişime geçin.

Sosyal medya yönetimi fiyatları ne kadar?

Sosyal medya sayfa yönetimi firmanın ihtiyaç duyduğu stratejiye bağlı olarak çok değişkendir. Aylık paylaşım sayısı, video prodüksiyon ve ürün çekimi gibi hizmetlerin plana dahil olup olmaması gibi bir çok faktöre göre değişim göstermektedir. Bizden fiyat teklifi almak için lütfen iletişime geçiniz.

bottom of page