top of page
google-home-page-ss-1920.jpg

SEO HİZMETLERİ

Google aramalarında rakiplerinizin önüne geçin!

Arama motorlarında rakiplerinizin önüne geçmek önemli bir avantajdır. Web sitenizin iyi bir SEO'ya sahip olması daha fazla web site ziyaretçisi kazanmanızı sağlamakla birlikte reklam bütçenizi de verimli hale getirir. Sektörünüze uygun profesyonel SEO için bizimle iletişime geçin.

home-4-slider-image-14.png
home-4-slider-image-12.png
home-4-slider-image-13.gif
analysis-chart-2.png
toolest-1.png
home-4-slider-image-8.png
home-4-slider-image-4.png

SEO Nedir ve Nasıl Yapılır?

Web sitenizin Google, Yandex ve diğer arama motorlarında organik sonuçlarda bulmasını kolaylaştırmak için yapılan tüm çalışmalardır. Search Engine Optimization kısaltması olarak karşımıza çıkar ve türkçe Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelir.

Pazar araştırması, anahtar kelimelerin bulunması, web sitenizin teknik alt yapısı, içerik optimizasyonu, site içi ve site dışı seo gibi bir çok farklı işlem bir arada yapılır. SEO hizmeti işini bilen profesyonel bir ajans tarafından yapılmalıdır.

Pazar Araştırması

Pazar araştırması ile müşterilerinizin hangi içeriklere daha fazla ilgi duyduğunu öğrenebilir ve ona göre içerik optimizasyonu yapabilirsiniz.

Anahtar Kelime Analizi

Yardımcı uygulamalar ile arama motorlarının hangi anahtar kelimeleri öne çıkardığı, müşterilerin hangi kelime grupları ile arama yaptığı tespit edilir ve içerikler buna uygun şekilde hazırlanır. İçeriklerin uygun anahtar kelimelerle girilmesi arama motorlarında daha sık listelenmesi ve müşterilere daha kolay ulaşılmasını sağlar.

business-work-concept.png
smiling-colleagues-making-notes-plans.png

Rakip Firma Analizleri

Yine bazı yardımcı araçlar ile rakip firmaların hangi anahtar kelimeleri kullandığı ve nasıl içerikler ürettiği belirlenerek onların önüne geçmek için uygun stratejiler geliştirilmesini sağlanmaktadır.

Site Hızı İyileştirmeleri

Web sitenizin hızı arama motorları için önemli bir unsurdur. Sitenizin hızlı olması iyi bir kullanıcı deneyimi sunduğunu gösterir ve bu da SEO için en önemli faktörlerden biridir. Teknik alt yapı çalışmaları ile web sitenizin hızı arttırılır ve arama motorları ile uyumlu olması sağlanır.

Site İçi SEO (On-Page SEO) ve Site Dışı SEO (Off-Page SEO)

Site içi SEO web sitenizdeki bütün sayfaları kapsayan içerik, anahtar kelime, link optimizasyonu gibi bir çok unsuru barındıran bir işlemdir. Site Dışı SEO web sitenize farklı web sitelerinden backlink verilerek site trafiğinin arttırılması işlemidir. Yanlış bir web sitesinden backlink vermek web siteniz için olumsuz sonuçlara neden olmaktadır.

Web sitem google aramalarında nasıl en üste çıkar?

Web sitenizin google aramalarında üst sıralara çıkması profesyonel bir SEO ile mümkündür. SEO tek seferlik yapılan bir işlem değildir. Düzenli olarak ilgilenilmesi gereken ve sonuç alınmaya başlanması zaman isteyen bir süreçtir. Bu süreç her sektöre göre değişkenlik göstermektedir.

Web sitem ne zaman google da üst sıralara çıkar?

Web sitenizin google aramalarında listelenmesi ve üst sıralara çıkması zaman alan bir süreçtir. Sonuçları görmek dahi birkaç ay sürebilmekle birlikte sektöre göre değişkenlik gösterir. Google reklam, SEO ve tasarım birlikte yönetildiğinde daha hızlı sonuçlar almaya başlamak mümkündür.

Nereden başlamalıyım?

Ne kadar açıklamaya çalışsak da SO projeye özel çalışma gerektiren bir işlem olup en nihayetinde bir danışmanlık hizmetidir. Web sitenizi incelemek ve piyasa araştırması yapmadan net bir öneride bulunmak pek mümkün değildir. Bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi edinebilir ve profesyonel çözümlerimizden yararlanabilirsiniz.

SEO ne işe yarar?

SEO web sitenizi arama motorlarıyla uyumlu hale getirerek arama motorları tarafından daha sık taranması ve listelenmesini sağlar. Bu da web site trafiğinizi arttırır ve sizi rakiplerinizin önüne çıkarır. Google aramalarında üst sıralarda yer almak size çok önemli bir avantaj sağlar.

SEO nasıl çalışır?

Web sitenizin uygun altyapısının sağlanması, içeriklerin arama sözcüklerine uygun şekilde yazılması, uygun hashtagler kullanılması, web siteyi güncel tutmak,  back link almak, web site hızını yüksek tutmak, mobil uyumlu olmasını sağlamak gibi bir çok farklı kriter yerine getirilerek SEO çalışması yapılır.

SEO fiyatları ne kadar?

SEO konusunda fiyat belirlenirken web siteniz incelenir ve çeşitli uygulamalarla teste tabi tutulur. Rakip analizleriniz yapılır ve hani uygulamaların web sitenize yapılacağı belirlenir. Bütün bunlar fiyatı etkileyen faktörlerdir. Ortalama ücretler aylık 7.000 TL olmakla birlikte sektöre göre değişkenlik gösterir.

bottom of page