top of page
ldp_bg.jpg

YÜKSEK KALİTELİ BASKI

Türkiye'nin her yerine Hızlı Kargo!

Sunumlarınız, el ilanlarınız ve posterleriniz nereye giderse gitsin sizin adınıza konuşur ve renkler sizi bir profesyonel gibi gösterir. Fikirlerinizi hayata geçirir ve ürün veya hizmetlerinizin kalitesinin altını çizer. Son teknoloji ürünü baskı makineleri ile Antalya'da matbaa hizmeti veriyoruz.

Uygun Fiyat

fiyat.png

Tasarım

tasarim.png

Baskı

baskı.png

Kargo

kargo.png
background-landing.jpg

KURUMSAL BASKI ÜRÜNLERİNİZ İÇİN EN İYİ BASKI MERKEZİ

Uygun fiyatlar ve geniş ürün seçenekleri ile firmanızın ihtiyaç duyabileceği hemen hemen her türlü ürünün baskısını yapmaktayız.

Fikirlerinizi objeye dönüştürün.

Çevrimiçi sipariş seçenekleriyle; kartvizitlerden, promosyon ürünlerine, cepli dosya, diplomat zarf, antetli kağıt gibi kurumsal baskılardan afişlere, broşürlere ve formlara kadar hemen hemen her şeyi basabilir ve tasarlayabiliriz. Antalya, İstanbul ve Konya'da bulunan atölyelerimiz ile son teknoloji ürünü cihazları kullanarak yüksek kaliteli baskılar yapmaktayız.

Untitled-1.png
rev_home1_13.png

Off-Set baskı nedir?

Off-Set baskı, Su ve mürekkebin birbirine karışmasını önleyen özel yapılmış düz kalıplar kullanılarak yapılan ve en yaygın kullanılan baskı tekniğidir. Tek seferde renkli baskı yapılabilmesi, çok sayıda ürünün tek seferde basılabilmesi ve bu sayede maliyetlerin de daha uygun olması gibi önemli avantajlar sağlamaktadır.

Başka bir ildeyim baskı siparişi verebilir miyim?

Başka bir ilde ya da ülkede olmanız hiç önemli değil. Online olarak aldığımız siparişleri baskı işleminin ardından kargo ile tarafınıza ulaştırmaktayız. Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile bu maliyeti mümkün olduğunca düşürmeye çalışıyoruz. Global Dünyada mesafelerin önemi oldukça düşüktür.

Baskı ücreti ne kadar?

Baskı fiyatları ürün çeşidine, baskı adedine, kullanılacak kağıdın türüne ve gramajına göre değişiklik göstermektedir. İstediğiniz ürün ile ilgili fiyat bilgisi almak için bizimle iletişime geçerek adet ve ürün bilgisini iletirseniz ekibimiz size fiyat verebilir ve sizin için en doğru malzeme seçimini sağlayabilir.

Dijital baskı nedir?

Ofset baskıdaki kalıplar gerekmeden yapılan baskı işlemidir. Daha düşük adetli ürünlerin baskısı için kullanılır. Örneğin; ofset baskıda minimum 1.000 adet baskı yapılabilecek bir üründen daha düşük adetlerde baskı yapılabilmesi için dijital baskı yapılır. Baskı süresi ofset baskıya göre daha kısa sürer.

Tasarımım yok baskı yapabilir miyim?

Tasarım hizmeti vermekteyiz. Bize ilettiğiniz bilgiler doğrultusunda firmanızın kurumsal kimliğine uygun, şık ve ilgi çekici tasarımlarımız ile müşterileriniz üzerinde olumlu etkiler bırakabilirsiniz. Ekibimiz sizin için uygun tasarımları hazırlayıp baskı öncesi onayınıza sunmaktadır.

Minimum kaç adet baskı yapılır?

Minimum baskı adedi ürünün türüne göre değişmektedir. Ofset baskı yapılacak ürünler yüksek adetli olmaktadır. Örneğin; kalın kağıda kabartma laklı kartvizitler en az 1.000 adet yapılabilirken, ince standart kartlarda dijital baskı ile 100 adet baskı yapılabilmektedir. Ürününüze göre detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

bottom of page