top of page
shape-1.png

VİDEO PRODÜKSİYON & ÇEKİM

Video ve fotoğraflar müşterileri etkilemenin en iyi yoludur!

Video prodüksiyon, tanıtım filmi, sosyal medya çekimleri, fotoğraf çekimi, ürün tanıtımı, drone çekimleri, açılış ve organizasyon çekimleri gibi firmanızın ihtiyacı olabilecek her türlü prodüksiyon en ince detaylarına kadar prodüksiyon ekibimizce hazırlanmaktadır.

photographer-his-studio.png

Etkinlik / Organizasyon Çekimi

Açılış, kongre, toplantı, seminer, kongre, lansman, gala, kokteyl, sunum gibi bütün kurumsal etkinlik ve organizasyonların çekimi profesyonel olarak yapılır.

Reklam Filmi Çekimi

Markanızı geniş kitlelere tanıtmanın en etkili yollarından biri olan reklam filmleriniz kaliteli bir prodüksiyon ile çekilir.

Ürün Tanıtım Çekimi

Ürünlerinizi uygun stüdyo ortamında ya da gerekirse dış mekanda kaliteli görsel ve videolar ile müşterilerinize sunuyoruz.

Fotoğraf Çekimi

Profesyonel ve ilgi çekici fotoğraflar; katalog ve sosyal medya gibi tanıtım araçlarında kullanılmak üzere profesyonel olarak yapılır.

İç - Dış Çekim

Firmanızın tanıtmak istediği ürün ya da hizmetin prodüksiyonu kapalı ya da açık ortamda hazırlanır ve en uygun olacak şekilde tamamlanır.

Drone Çekimi

Farklı açılarla yapılan drone çekimleri ile projeyi çok daha profesyonel ve ilgi çekici hale getiriyoruz. Her aşamada yeni teknolojilerden yararlanıyoruz.

Sosyal Medya Çekimleri

Sosyal medyada paylaşılacak içeriklerin çekimleridir. Profesyonel video ve fotoğraflar ile sosyal medyadaki kitlelere ulaşın.

Video Düzenleme (Edit)

İç ya da dış mekanda yaptığımız çekimler ya da kendi çekimleriniz bilgisayar ortamında düzenlenir ve son hali uygun formatlarda teslim edilir.

KURUMSAL ETKİNLİK VE VİDEO TANITIM ÇEKİMLERİ

Görsel sanatlar dijital dünyadaki en etkili tanıtım araçlarıdır.

Firmanızın tanıtımlarını, reklam çalışmalarını, ürün ve hizmet sunumlarını, kongre, toplantı, açılış, seminer gibi kurumsal etkinlik ve organizasyonlarını detaylı bir prodüksiyon ile çekimlerini yapıyor ve uygun platformlara uygun formatlarda yüksek çözünürlüklü olarak sunuyoruz. 

press-conference-event-cameraman-recording-male-s-2021-08-26-16-53-51-utc.jpg
confettiBG.png

SOSYAL MEDYA ÇEKİMLERİ

Instagram, Youtube gibi sosyal medya platformları kitlelere ulaşmadaki en hızlı, ekonomik ve etkili yoludur.

Sosyal medya çekimleri profesyonel bir ekip ile yapıldığında markanız için çok etkili bir tanıtım yöntemi olmaktadır. Instagram sayfanız için video ve fotoğraf çekimleri sosyal medya ekibimiz ile koordineli bir şekilde uygun bir prodüksiyon ile yapılır. Trendler takip edilerek güncel kalmanız ve mümkün olduğunca çok kişiye ulaşabilmeniz hedeflenir. Çekim sonrası post prodüksiyon ekibimiz dijital ortamda videoları düzenler, gerekli tasarımlar, efektler, animasyonlar ile videoyu daha ilgi çekici bir hale getirir ve sosyal medyada paylaşmak üzere uygun formatlarda teslim eder.

frame-797x1024.jpg
Facebook-150x150.png
Tik-Tok.png
Instagram.png
stats-7.png
card.png
Female-Photographer-PNG-Cutout.png

Video Prodüksiyon nedir?

Video Prodüksiyon, çekim öncesi ve sonrasına kadar tüm süreçleri kapsayan sürecin tamamına verilen isimdir.  Yapım Öncesi (Pre Prodüksiyon), Yapım Aşaması (Prodüksiyon) ve Yapım Sonrası (Post Prodüksiyon) olmak üzere 3 gruba ayrılır. Her aşama en detaylı şekilde ekiplerimizce hazırlanır ve yönetilir.

Video çekimleri için hangi kamera kullanılır?

Video ve fotoğraf çekimleri için uygun ekipmanlar uzman ekibimiz tarafından belirlenir. Çekimin kapalı ya da açık ortamda olmasına, çekim saatine ve ne tür bir prodüksiyona ihtiyaç duyulduğuna göre değişiklik gösterir. En güncel kamera, lens, ışık ve drone teknolojilerini yakından takip ediyor ve kullanmaya çalışıyoruz.

Drone çekimleri gerekli mi?

Drone çekimleri zorunlu olmamakla birlikte çok daha geniş ve farklı açılardan çekim imkanı sunmaktadır. Bu da videoları çok daha ilgi çekici ve profesyonel bir hale getirerek izleyiciler üzerinde iyi bir etki bırakılmasını sağlar. Uygun fiyatlı drone çekimleri için lütfen bizden teklif alınız.

Instagram video çekimleri nasıl yapılır?

Sosyal medya çekimleri güncel trendlerin takip edilmesi ve ona uygun prodüksiyonun hazırlanması ile başlar. Videonun konusu, prodüksiyonu, ekipmanı ve müziğine kadar her detay sosyal medya yönetimi ekipleri ile birlikte koordineli olarak hazırlanır ve çekimleri yapılır.

Video prodüksiyon & çekim fiyatları ne kadar?

Video çekimleri kullanılacak ekipman, çekim süresi ve çekip mekanı gibi çok fazla değişken içerdiği için net bir fiyat söylemek pek mümkün değildir. Bizimle iletişime geçerek detayları iletirseniz ekibimiz sizin için en uygun fiyatlar ve prodüksiyon detayları hakkında bilgi verebilir.

Tanıtım filmleri nasıl yapılır?

Tanıtım filmleri uygun bir senaryo, uygun ekipman ve uygun bir prodüksiyon ile yapılır. Firmanın vermek istediği mesajın en net ve etkili şekilde izleyiciye aktarılması hedeflenir. Ses, ışık, kamera, müzik gibi bütün detaylar prodüksiyon ekibi tarafından ayarlanır. Detaylar için lütfen bizimle iletişime geçin.

bottom of page