top of page
1111.png

WEB SİTE TASARIMI

Dijital Dünyadaki ilk izlenimleriniz mükemmel olsun!

Web siteniz kurumsal kartvizitinizdir. İyi bir tasarıma sahip kurumsal ve profesyonel görünümlü bir web site, markanızın potansiyel müşterileriniz üzerinde olumlu bir imaj bırakır. Markanız ve kurumsal kimliğinizi yansıtan harika bir web sitesine sahip olmak için bizden teklif alın.

wave-pattern.jpg
Multi Device Mockup_05.png

Web sitenizi istekleriniz doğrultusunda tasarlayıp, sektörünüze uygun web sitenizi oluşturmaktayız. Kurumsal web sitesi oluştururken firmanın kurumsal renkleri ve kurumsal çalışmaları dikkate alınır. Web sitenizin arama motorları ile uyumlu olması, hızlı olması ve müşterilere bulmak istedikleri içeriği hızlıca sunabilmesi önemlidir. Ekibimiz profesyonel olarak web sitenizi en uygun şekilde hazırlayıp sizlere sunmaktadır.

KURUMSAL WEB SİTELER

Modern ve Şık
Tasarım

Mobil & Tablet
Uyumlu

Google SEO
Uyumlu

Farklı Şablon
Seçenekleri

Teknik Destek

Danışmanlık

ÖZEL TASARIMLI WEB SİTELER

Size özel hazırlanmış benzersiz ve hedef odaklı bir web site ile rakiplerinizin önüne geçin.

Tasarımı size özel olan, markanızı ve kurumsal çizginizi en iyi şekilde yansıtan özel tasarımlı web siteleri; sizlerin amaç ve istekleri doğrultusunda güncel tasarım ve yazılımlarla hazırlıyor, müşterilerinizin dikkatini çekecek bir proje ortaya koyuyoruz. 10+ yılı aşkın tecrübemiz ile uzmanlarımız sizler için en uygun web sitesini hazırlamaktadır.

Kurumsal bir web sitesinde bulunan özellikler değişmekle birlikte genel olarak şunları barındırır;

 • Haberler, Duyurular

 • Basın Materyalleri

 • Teklif Talep Sistemi

 • Animasyon Alanı

 • Sosyal Medya Entegrasyonu

 • E-ticaret Entegrasyonu

 • Üyelik Sistemi

 • Portfolyo

 • Foto Galeri

 • Site içi arama

 • Finans Verileri

 • Bayi Listesi

frame-797x1024.jpg
5907807.png

Kurumsal web tasarım nedir?

Kurumsal web siteler markanızın sunduğu ürün ve hizmetleri tanıtabilmek amacıyla belirli bir çizgide, belirli bir hedef doğrultusunda ve markanızı en iyi şekilde yansıtacak tasarımlarla hazırlanmış web sitelerdir. Markanızın renklerinden sunduğu hizmetlere kadar her detay dikkate alınarak tasarlanır.

E-Ticaret sitesi nedir?

Satmak istediğiniz ürün ve hizmetleri dijital ortamda müşterilere sunduğunuz web sitelerdir. Kısaca sizin dijital ofisiniz diyebiliriz. Günümüzün dijital dünyasında çok önemli bir yere sahip olan e-ticaret siteleri aynı zamanda çok önemli bir gelir kaynağıdır. İyi bir ekiple markanızı sınırsız seviyede büyütebilmeniz mümkündür.

Ürünlerimi web sitemde nasıl satabilirim?

E-Ticaret günümüzde çok iyi bir çalışma yöntemi olup profesyonelce yönetilmesi gereken bir iştir. Bir E-Ticaret sitesi ile ürün satmak; iyi bir SEO, profesyonel reklam kampanyaları ve profesyonel sosyal medya yönetimi ile koordine şekilde yürütülerek mümkündür. Uzman ekibimizden destek almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Web sitem google aramalarında nasıl çıkar?

Web sitenizin arama motorlarıyla uyumlu olması, iyi bir SEO'ya sahip olması ve düzenli olarak güncellenmesi arama motorları tarafından daha sık taranması ve listelenmesini sağlar. Bu uygulamalar aynı zamanda reklam maliyetlerinizi de önemli derecede etkilemektedir. Profesyonel destek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Web sitemi nasıl yönetebilirim?

Ovi Medya olarak bizlerden web sitesi hizmet aldığınız zaman bu siteyi nasıl güncelleyebileceğiniz, nasıl ürün, yazı ya da görsel yükleyebileceğiniz gibi eğitimleri de sizlere vermekteyiz. Buna ek olarak web site yönetim hizmetimiz de mevcuttur. Web sitenize göre uygun fiyat teklifleri almak için lütfen bizim iletişime geçin.

Web site fiyatları ne kadar?

Kurumsal bir web sitenin fiyatı hangi özellikleri bulunduracağına göre değişkenlik göstermektedir. Ana Sayfa, Hakkımızda, İletişim, Galeri, Referanslarımız gibi temel sayfaların olduğu bir web site 15.000 TL gibi bir fiyattan başlamaktadır. E-Ticaret, ürün portföyü, randevu gibi farklı özelliklere sahip web siteler için fiyatlar değişmektedir.

bottom of page